ZBIERAMY

PRZETWARZAMY

PRODUKUJEMY

O FIRMIE

            Firma REWASTE S.G. jako przedsiębiorstwo jest energicznie rozwijającą się strukturą. Realizujemy kompleksowe usługi obejmujące szeroki wachlarz działań związanych ze świadomym gospodarowaniem surowcami wtórnymi.

To co wyróżnia REWASTE na tle innych podmiotów działających w branży recyklingowej to wieloletnie doświadczenie rozpoczynające się w 2006r. poza granicami naszego kraju.

Wykwalifikowana kadra, najnowszej generacji linie produkcyjne oraz bogato wyposażone laboratorium do badań pozwoliły w 2016r. wejść na rynek Polski.

W kraju chętnie podejmujemy współpracę, gwarantując najwyższą jakość usług, by w pełni zaspokoić potrzeby naszych kontrahentów.

Zaangażowanie naszych pracowników pozwoliło stworzyć stabilny zespół gotowy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, by poszerzać świadomość odbiorców co do wartości surowców wtórnych.

             To co Nas wyróżnia to niezawodność, profesjonalizm i misja. Wszystkie realizowane przez firmę usługi, wykonywane są zgodne z obowiązującymi przepisami o ochronie środowiska – Prawo Ochrony Środowiska z 27 kwietnia 2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 627 z późniejszymi zmianami) oraz o odpadach z 27 kwietnia 2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 628 z późniejszymi zmianami). Do prowadzenia działalności firma posiada stosowne decyzje i uprawnienia. Na podstawie art.11 Ust.7 z dnia 11 Maja 2011r. o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej, wystawiamy dokumenty potwierdzające odzysk i recykling.

NASZE DOKUMENTY